Link Name (((***خط تولید سنگ مصنوعی سمنت پلاست***))) خط تولید سنگ مصنوعی سمنت پلاست - سنگ هایی که راه میروند!!!
 
خط تولید سنگ مصنوعی سمنت پلاست
خط تولید سمنت پلاست (سنگ مصنوعی) 09353984349
سنگ مصنوعی سمنت پلاست


مشاوره رایگان در خصوص راه اندازی خط تولید سنگ مصنوعی سمنت پلاست 4349 398 0935 (محمد احدی)

مدیر وبلاگ : محمد احدی
مطالب اخیر
نویسندگان
پارک ملی دره‌مرگ “Death Valley” یکی از ۵ منطقه دیدنی و پر طرفدار در جهان است که در کالیفرنیا واقع است.
در این پارک منطقه‌ی به نام‌ ‌رایس‌ترک پلیا Racetrack Playa در پای کوه‌های Panamint واقع شده است.
 
یک دریاچه تخت فصلی بسیار زیبا‌ که در فصل‌های بارانی با جاری شدن آب از کوه‌ها زندگی‌ یافته و با تابش آفتاب تبخیر وخشک می‌شود.
 
جابجایی فصل‌ها، صحنه‌‌‌های زیبایی از رد پای باران و آب‌های جاری‌ کوه‌ها به دره بوجود‌ آورده‌است. صد‌البته، هنرمندی آفتاب‌ در تبخیر و شکل دادن این مناظر‌ انکار ناپذیراست.
 
با این وجود، این منطقه بخاطر صحنه‌ها و مناظر زیبایش معروف و پر طرفدار نیست. بلکه، آنچه که این منطقه را از دیگر مناطق متمایز و خاص کرده است، “سنگ‌های رونده” Sailing Stones آن است که به نام‌های‌دیگری ‌مانند؛ “صخره‌های‌‌رونده” یا “سنگ‌های سرگردن”  هم معروف است.
 
این امر یک پدیده جغرافیایی کاملا طبیعی است. این سنگ‌های اسرار‌آمیز در سرتاسر کف دریاچه خشک، به‌آرامی ‌از سمتی به سمت دیگر حرکت می‌کنند. خط سیر و ردی که ازخود به‌جا می گذارند، اثبات این حرکت و جابجایی است.
 
تحقیقات بسیاری در این زمینه صورت گرفته است. با این وجود هنوز هیچ دلیل منطقی و علمی برای این پدیده طبیعی بدست نیامده‌است. هیج محرک انسانی یا حیوانی در این حرکت و جابجایی دخالت ندارد.
عده‌ای‌از جغرافی‌دانان گفته‌اند که‌سنگ‌ها توسط بادهای قوی، زمانیکه بارش سنگین باران زمین خشک و گلی را صاف و لغزنده کرده است، حرکت و جابجا‌ می شوند‌. مانند یک تکه یخ در زمین لیز و صاف.
 
عده‌ای دیگر این فرضیه را رد کردند. چرا که بر اساس مشاهدات‌، سنگ‌ها در زمان تابستان وقتی درجه حرارت هوا بسیار بالا است، حرکت می‌کنند. حتی سنگ‌ها در این زمان کاملا خشک هستند.
همچنین تحقیقات نشان داده است که این سنگ‌ها هر ۲ یا ۳ سال یک بار حرکت می کنند. و خط سیرشان به اندازه‌ای ‌عمیق است که مدت ۳ تا ۴ سال اثرش بر روی زمین خشک و ناهموار باقی‌می‌ماند.
 
باور کردنی نیست، ولی حقیقت دارد. “سنگ‌های‌رونده”، دره مرگ پدیده‌ای با شکوه‌ هستند. آنها می‌توانند در کنار هم بصورت موازی و یا مخالف جهت هم حرکت کنند. در واقع اینجا منطقه پیاده روی سنگ‌ها است.
 
آنها‌خط سیر متفاوتی دارند. یکی مستقیم، دیگری موجی شکل، بعضی‌ها هم خط سیر طولانی‌تری در مقایسه با بقیه دارند. خط سیری که نشان از حرکت آن در سالیان متمادی بین ۲ تا ۵ سال است. 
هیچکس تا کنون حرکت‌آنها را به‌چشم ندیده است. حتی سرعت حرکت آنها هنوز مشخص نشده است.
رمز‌و‌راز‌های این پدیده باشکوه ذهن انسان را سالها به چالش ‌کشانده است. چالشی که شاید هرگز تمامی نداشته باشد.
این “سنگ‌ها‌رونده” در اشکال، حجم و رنگهای مختلف با رازهای که در سینه سنگیشان پنهان کرده‌اند، آهنگی زیبا در مسیر حرکت خود می‌نوازند که شنیدی است…

صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
 
 
بالای صفحه
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic